داغترین‌ها: #کودکان سایبری

قوانین ایجاد رویداد و فروش بلیت پخش زنده آپارات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس ایجاد رویداد پخش زنده آپارات، لازم است پیش از ایجاد رویداد، توافقنامه و مفاد ذیل را مطالعه فرمایید، آپارات سرویس ایجاد رویداد پخش زنده خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شما به عنوان کاربر این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد و از طریق همین سایت قابل مشاهده است، هستید. ایجاد رویداد و شروع پخش زنده به مفهوم پذیرش کلیه مفاد توافقنامه ذیل و توافقنامه پخش زنده آپارات می‌باشد.

ایجاد رویداد و شروع پخش زنده

  • تمامی رویدادهای ایجاد شده باید بر طبق قوانین وضع شده برای پخش زنده آپارات باشند و عواقب هرگونه تخطی از این قوانین برعهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد خواهد بود. قوانین پخش زنده آپارات را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.
  • کلیه مسئولیت‌های ناشی از عدم رعایت قوانین در هنگام پخش زنده رویداد مانند درخواست کاربران بابت استرداد وجه به دلیل قطع ناگهانی پخش زنده از طرف تیم ناظرین پخش زنده آپارات بر عهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد بوده و آپارات در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • بلیت‌فروشی برای یک رویداد به معنای تائید محتوای آن رویداد از طرف آپارات نیست و مسئولیت کامل محتوای پخش زنده بر عهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد است. آپارات در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

کمیسیون آپارات از فروش بلیت

  • پس از کسر ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ هر بلیت فروخته شده، ۷۰ درصد سود حاصل از خرید بلیت به صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد پرداخت می‌شود و ۳۰ درصد مابقی آن به آپارات به عنوان فراهم‌کننده بستر پخش زنده تعلق می‌گیرد. پرداخت درآمد حاصل از فروش بلیت به صورت اتوماتیک ابتدای هر ماه بررسی شده و طی هفت روز کاری بعد، واریز خواهد شد. همچنین حداقل مبلغ پرداختی ماهانه جهت تسویه حساب ۱۵۰ هزار تومان می باشد.
  • آپارات در قیمت‌گذاری بلیت‌ها هیچ نقشی ندارد و کلیه مسئولیت‌های ناشی از قیمت‌گذاری بلیت‌ها بر عهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد می‌باشد.

تغییر در زمان برگزاری رویداد یا لغو رویداد

  • اطلاع‌رسانی به خریداران بلیت در مورد هرگونه تغییر در زمان پخش رویداد برعهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد است آپارات در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • در صورت ایجاد تغییر در زمان برگزاری رویداد، می‌بایست از طریق ابزار اطلاع‌رسانی آپارات، حداقل ۲۴ ساعت قبل به خریداران اطلاع‌رسانی شود.
  • در صورت ایجاد تغییر اساسی در زمان برگزاری، خریدار حق دارد تا با پس دادن بلیت، وجه خود را استرداد کند. کلیه مسئولیت‌های مربوط به استرداد بلیت و جلب رضایت خریداران برعهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد بوده و آپارات در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • اگر رویداد به هر دلیلی لغو شد، کلیه مسئولیت‌های مربوط به استرداد وجوه پرداختی توسط خریداران برعهده صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد است و آپارات در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • در صورت لغو رویداد، حق کمیسیون آپارات به صورت تمام و کمال برداشته خواهد شد و مبلغ باقی‌مانده به صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد برگردانده می‌شود تا او شخصاً با خریداران تسویه حساب نماید.